Cilt Tipinize Uygun Fondöten Seçimi 

1 | 5
 
Kuru Cilt İçin Fondöten Seçimi
Kuru Cilt İçin Fondöten Seçimi
Anna Kendrick gibi ünlü isimlerle çalışan makyaj artisti Vanessa Scali, favori fondötenin La Mer Soft Fluid olduğunu söylüyor. Güçlü bir nemlendirme ile kuru ve hassas ciltlerde mükemmel etki yarattığını söyleyen Vanessa Scali, La Mer Soft Fluid fondötenle hafif bir makyaj görünümü oluşturuyor.

La Mer, 335 TL, sevil.com.tr.

2 | 5
 
Yağlı Cilt İçin Fondöten Seçimi
Yağlı Cilt İçin Fondöten Seçimi
Vanessa Scali, yağlı ciltler için hafif, kusursuz ve mat bir görünüm için favori ürününün Clinique Stay Matte Oil-Free fondöten olduğunu söylüyor.

Clinique, 139 TL, clinique.com.tr.


3 | 5
 
Hassas Cilt İçin Fondöten Seçimi
Hassas Cilt İçin Fondöten Seçimi
Vanessa Scali, hassas ciltler için formülünün zengin nemlendirmeli, parfümsüz ve cildin tahriş olmasına neden olan retional gibi içerikleri bulundurmayan ürünler olduğunu söylüyor. Chantecaille markasının aloe vera ve sarı papatya gibi özleri içinde bulunduran fondötenini kullanan Scali, bu ürün ile hassas ciltlerde ince yapıda bir makyaj uyguluyor.

Chantecaille, 76 Dolar, net-a-porter.com.

4 | 5
 
​Akneye Eğilimli Cilt İçin Fondöten Seçimi
​Akneye Eğilimli Cilt İçin Fondöten Seçimi
Lucy Hale gibi isimlerle çalışan makyaj artisti Kelsey Deenihan, akneye eğilimli ciltler için hafif yapıda renkli nemlendirici, yağsız ve parfümsüz formüller öneriyor. Eğer renkli nemlendiriciniz yok ise renkli nemlendirme ile aynı görevi görecek Nars Velvet Matte Skin Tint, akneye eğilimli ciltlere yardımcı olacaktır.

Nars, 145 TL, (0212) 373 25 40.

5 | 5
 
Yaşlanma Belirtili Cilt İçin Fondöten Seçimi
Yaşlanma Belirtili Cilt İçin Fondöten Seçimi
Deenihan, YSL Youth Liberator fondöteninin yaşlanma belirtisi gösteren veya küçük gerilmelere ihtiyaç duyan ciltler için uygun olduğunu söylüyor. Ayrıca makyaj artisti, bu ürünün cilde nemlendirme ve canlılık kattığını söylüyor.

Yves Saint Laurent, 255 TL, beymen.com.

 

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X