Demet Özdemir Garnier’nin Güzellik Elçisi Oldu1 | 2
 
Demet Özdemir, Garnier’nin güzellik elçisi oldu. Kadınların hayatını kolaylaştıran, doğal ve kusursuz güzellik için pratik ürünler sunan Garnier, Demet Özdemir ile uzun soluklu bir iş birliğine imza attı.

2 | 2
 
Demet Özdemir Garnier’nin Güzellik Elçisi Oldu
Demet Özdemir Garnier’nin Güzellik Elçisi Oldu
Garnier’nin yeni güzellik elçisi olmaktan mutluluk duyduğunu belirten Demet Özdemir; “Güzelliğin doğal halini bize gösteren Garnier’nin marka elçisi olmak benim için gurur verici. Garnier gerçek güzelliğin doğal görünüm olduğunu vurgulayan bir marka. Garnier çok enerjik, genç ve dinamik bir marka; tıpkı benim gibi! Benim hayata bakışım ve güzellik anlayışım da bu doğrultuda ve Garnier ile birebir uyuşuyor. Benim için gerçek güzellik; sade ama bakımlı bir görünüm, içten bir gülüş ve kesinlikle samimi davranışlardan geçiyor. Bu nedenle Garnier ile bir araya gelmiş olmaktan dolayı çok heyecanlıyım. Birlikte çok güzel projelere imza atacağımızı biliyorum ve Garnier’nin marka elçisi olmaktan dolayı da büyük mutluluk duyuyorum. Garnier ile birlikte ruhumu yansıtan çalışmaları hayata geçirebilmek için sabırsızlanıyorum. Çok fazla eğleneceğiz, çok!” dedi.


 

 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X