İlham Al: Moda Kitapları

Dünyaca ünlü moda tasarımcılarının yolculuklarını ve moda sektörünün gelişimini anlatan kitapları mercek altına aldık. 

1 | 5
 
Emilio Pucci
Emilio Pucci
Capri pantolonları yeniden yorumladı ve moda dünyasında büyük bir ilgi uyandırdı.Marilyn Monroe’nun ve birçok güzellik ikonu onu tercih etti. Bu kitapta, Pucci’nin kuruluşundan bu yana bir çok fotoğraf ve daha önce yayınlanmayan çizimler yer alıyor. 

2 | 5
 
Valentino
Valentino
Valentino’nun tüm taslak çizimlerini ve özel tasarımlarını derlediği bu kitap, moda kitapları koleksiyonunuzda özel bir yeri hak ediyor. 


3 | 5
 
Christian Dior - The Little Dictionary of Fashion
Christian Dior - The Little Dictionary of Fashion
Christian Dior'un moda dünyasına adım atmak isteyenleri bu tarafa alalım. Moda tarihi, terimleri ve stil üzerinde birçok bilgi ve öneriye sahip bu kitap, edinilmesi gerekenler arasında yerini alıyor.

4 | 5
 
Chanel
Chanel
Chanel'in kusurusz ve büyülü dünyasının tek bir kitapta olduğunu düşünün. 

5 | 5
 
Christian Louboutin
Christian Louboutin
İkonik kırmızı tabanlı stilettoların tasarımcısı Christian Louboutin; kendi kaleminden vizyonunu ve marka öyküsünü anlattığı bu kitabında, Louboutin’e ait 120 ikonik tasarıma yer veriyor. 

 

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X