Keşfet: Puma x Karl Lagerfeld

Puma, ikonik “Suede Classic” modelinin 50. yıldönümü kapsamında ünlü moda tasarımcısı Karl Lagerfeld ile heyecan verici bir iş birliği gerçekleştirdi. 

1 | 2
 
Keşfet: Puma x Karl Lagerfeld
Keşfet: Puma x Karl Lagerfeld
Puma, ikonik spor ayakkabılarından “Suede Classic” modelinin 50. yıldönümü kapsamında ünlü moda tasarımcısı Karl Lagerfeld ile heyecan verici bir işbirliğine imza attı. İlk olarak yıldönümü için “Suede” spor ayakkabılarının KARL LAGERFELD tarafından yeniden tasarlanmasını kapsayan işbirliği, kısa sürede 13 parçalı bir kapsül koleksiyona evrildi. “Suede 50” programı kapsamında hayata geçirilen KARL LAGERFELD X PUMA koleksiyonu, 19 Ekim'de tüm dünyada satışa sunuldu.

2 | 2
 
Keşfet: Puma x Karl Lagerfeld
Keşfet: Puma x Karl Lagerfeld
Her biri kendine özgü bir estetiğe sahip iki ikonik markayı buluşturan koleksiyon, Karl Lagerfeld’in özel tasarım estetiğini ve Puma’nın bir klasik haline gelen sportif, sokak stilini bir araya getiriyor. 


 

 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X