Saçlarınızı Yazın Zararlı Etkilerinden Koruyun

Deniz, havuz, güneş derken yıpranan saçlarınız canınızı sıkmasın. Kolay kullanımları ve besleyici içerikleriyle saç spreylerini anlatıyoruz. 

1 | 4
 
Lancaster Sun Beauty Hair Sprey
Lancaster Sun Beauty Hair Sprey
Güneşe, Tuza ve Klora Karşı Koruyucu Saç Spreyi
40 yılı aşkın bir süredir güneş uzmanı Lancaster, UV ışınları ötesinde infrared (kızılötesi) ışınların da ışığın sebep olduğu kuruluk, renk bozulması ve derin hasarlara sebep olarak saçınıza zarar verdiğini kanıtladı. 
Şimdi, saçınızın güneşte bile güzel kalmasını sağlamak için, Lancaster güneşe (UVA + UVB + Infrared), tuza ve klora karşı tam korumayı sunuyor. En etkin yöntemlerle korunan, derinlemesine beslenen saçınız yaz boyunca güzel bir görünüm için daha yumuşak, parlak ve ışıltılı. Bu hafif, çift bazlı spreyli koruma, saçınızı yağlandırmadan ipeksi bir görünüm verir.
 

2 | 4
 
Phyto - Plage Sprey
Phyto - Plage Sprey
Güneş koruyucu saç yağı içeriğindeki zeytin balmumu ile tuz, güneş ve klar nedeniyle zarar gören saçları korumaya yardımcı olur. UV filtresi ile saçın parlaklığını korumaya destek olur. Tüm saç tipleri için uygundur.


3 | 4
 
​Kerastase - Soleil Aqua Seal
​Kerastase - Soleil Aqua Seal
Oldukça hassas saçların güneşten zarar görmemesi için saç tellerinin her birini ayrı ayrı koruma altına alır. Suya dayanıklı formüle sahip olması ile saç yüzeyinde uzun süre kalıcıdır. Saça tutunarak bütün gün havuzun klorundan, deniz suyunun tuzundan ve güneşten korur. Saça gün boyu nem sağlayarak, dengeyi korur.  
 

4 | 4
 
Nuxe - Sun Huile
Nuxe - Sun Huile
Geniş spektruma sahip uva ve uvb filtreleri sayesinde ideal koruma sağlar. Besleyici özelliklere sahip macadamia, shea ve ayçiçek yağları içerir. Saçlarınızı nemlendirir ve besler.

 

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X