OMEGA ile Sevgililer Günü1 | 3
 
OMEGA ile Sevgililer Günü
OMEGA ile Sevgililer Günü
OMEGA bu yıl Sevgililer Günü'nde, duyguların en derini olan sevginin benzersiz boyutlarında keşfe çıkıyor. Tıpkı sevginin kendisi gibi, saatlerimiz de çok yönlü. Klasik güzelliğe sahip modellerden modern tasarımlara kadar, hayran kalınacak birçok özelliği ve farklı materyalleri bünyesinde barındırıyor.

Saat üreticiliğine duyduğumuz sevgiyi, kendimize özgü bir şekilde ifade ettik. Şimdi de sıra sizde. Sevginin birçok farklı yorumunu kucaklama fırsatı sunan bu günü değerlendirelim. Sevgi herkesin yüzüne farklı bir şekilde yansır. Bizde ise birleşen ellerde hayat buluyor.

2 | 3
 
OMEGA ile Sevgililer Günü
OMEGA ile Sevgililer Günü
Constellation 41 mm

Sevgi nedir? 18 ayar SednaTM altın paslanmaz çelik kullanılan ikonik bir kasa tasarımıdır. Siyah seramik bezele tutunan cilalı pençeler ve rodyum grisi kabartmalı kadranda hemen tarih penceresinin üzerinde duran tek Constellation yıldızı gibi ünlü Constellation özellikleri, daha büyük boyutlu bu modelde hiç olmadığı kadar belirgin. OMEGA, bu büyüleyici saati gri deri kayış ve hassasiyet tutkumuzun nihai örneği olan Co-Axial Master Chronometer Calibre 8900 mekanizma ile sunuyor.
 


3 | 3
 
OMEGA ile Sevgililer Günü
OMEGA ile Sevgililer Günü
Constellation Aventurine

Sevgi nedir? Parlak kırmızı bir kadrana dağılmış yıldızların oluşturduğu evrendir. Natürel aventurin taşının kullanıldığı benzersiz işçilik, bu Constellation koleksiyonundaki hiçbir saatin bir diğerine benzememesini sağlıyor. 29 mm'lik her bir saat, pırlantalı saat indeksleri ve fasetli ibreler ile birlikte benzersiz bir kadran sunuyor. 18 ayar SednaTM altın ve paslanmaz çelik kasa üzerine yerleştirilen bezel de pırlantalarla çevrelenirken kırmızı deri kayış ise kadran rengiyle mükemmel bir uyum yakalıyor. Co-Axial Master Chronometer Calibre 8700 mekanizma ise saatin içinde emin bir şekilde atan kalp oluyor.

 

 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X