Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Saat: Zarif ve Şık!

İster yalın şıklık, ister klasik, ister spor; siz nasıl isterseniz.


 

 

1 | 2
 
Yalın Şıklığı Arayanlara Classy Collection
Yalın Şıklığı Arayanlara Classy Collection
Dünyadaki saat trendlerini yakından takip eden ve tasarımlarıyla her çağa uyum sağlayan Momentus, kendini gençleştiren koleksiyonu Classy Collection ile yalın bir şıklık sunuyor.
Her zevke ve her bütçeye uygun alternatifli saat modelleriyle, 25 senedir saat sektöründe adından söz ettiren Momentus, 2019 yazında renkli, spor ve bir o kadar da zarif tasarımları olan Classy Collection ile göz dolduracağa benziyor.
Momentus’un özgün çizgilerinin, ustalıkla, en yüksek teknolojiye sahip tesislerde, kaliteli el işçiliği ile tasarıma yansıtıldığı Classy Collection, yalın saat tasarımının da öncüsü.

2 | 2
 
Spor ve Klasik TimeMaster'da Bir Arada
Spor ve Klasik TimeMaster'da Bir Arada
25 yıldır başarılı çizgisini koruyan ünlü saat markası Momentus, klasik ve spor şıklığını bir arada yaşamak isteyenler için; en iddialı saat koleksiyonu TimeMaster Collection’ı hazırladı.
Tüm enerjisini saat tasarımı ve üretimi için kullanarak her tarza, her bütçeye ve her ana uyum sağlayan Momentus’un, yüksek teknolojili tesislerde, kaliteli el işçiliği ile ürettiği TimeMaster Collection’ı, kendine has tarzını yansıtıyor.
Klasik ve spor tarzı bir araya getirerek çarpıcı bir şıklık sunan TimeMaster Collection, safir ve mineral camdan, seramik ve çelik kordona, hareketli kadran tasarımlardan güçlü kasa şekillerine kadar birçok tarzı beraberinde barındırıyor.
Sporda, alışverişte, yemekte ve davetlerde mükemmel anlarınızın tamamlayıcısı olan TimeMaster Collection, geniş renk skalası ile de her kıyafete kolayca kombinlenebiliyor.


 

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X