Sonbaharın Favorisi 4 Trend Parça

Ne giyeceğinize karar vermeye çalışırken dolap karşısında saatler harcamaktan sıkıldınız mı? 

1 | 4
 
Suni Deri Ceketler
Suni Deri Ceketler
Özellikle mevsim geçişlerinde giyecek kıyafet bulamadığımız doğru. Suni deriden örgü kazaklara kadar, sizi etkileyecek sonbahar trendleri için okumaya devam edin!

Suni Deri Ceketler
Vintage görünümlü suni deri ceketler bu sene gardırobunuzun yıldızı olabilir. İster diz üstü isterseniz de diz altında olsun, tercih edeceğiniz suni deri ceketler oldukça cool! Size bir sır verelim, baggy jean’ler ile suni deri ceketler çok iyi anlaşıyor!

Görsel: @pernilleteisbaek

2 | 4
 
Kahverengi Görünümler
Kahverengi Görünümler
Kahverengi Görünümler
Sonbaharın yaprak simgesi olan kahverengiler bu yıl tırnak sanatından çizmelere kadar hayatımızın her alanına giriyor. Nötr renk olarak karşımıza çıkan kahverengiler ile tek renk kombinler yapabilir veya beyaz t-shirt ile monokrom görümünüze hava katabilirsiniz.

Görsel: @chrisellelim


3 | 4
 
Eyvah, Etrafımız Örüldü!
Eyvah, Etrafımız Örüldü!
Eyvah, Etrafımız Örüldü!
Annelerimizin bin bir emekle ördüğü örgü kazaklar bu sezon moda sahnesine keskin geri dönüş yapıyor. Örgü kazaklarınızın atlına tercih edeceğiniz pantolonlar veya etekler bu yıl sizi uzun süre zirvede tutacak, bizden söylemesi!

Görsel: @karlieklos

4 | 4
 
Pelüş Sevdası
Pelüş Sevdası
Pelüş Sevdası
Uyurken sarıldığınız pelüş ayınızla vedalaşmak size de zor gelmeye başladıysa, ceketlerinizdeki pelüş detaylarla günü kurtarmaya hazırlanın!

Görsel: @alexcoll

 

 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X