Moda Kimliğinizi Keşfedin

Geleneksel, romantik, dramatik, spor, seksi, yaratıcı ve elegant moda kimlikleri içinden size uygun olanı seçin ve görünümünüzü yenileyin.1 | 6
 
Spor
Spor
Rahatlık bu kimliğin diğer adıdır. Jean, gömlek ve tişört onların üniformasıdır. Daha doğal ama canlı bir görünüme sahip olan bu moda kimliğine en iyi örnek kesinlikle Jennifer Aniston.

1 | 6
 
Yaratıcı
Yaratıcı
Moda tarihini, güncel trendleri bilen ve onlardan beslenip kendi tarzını ortaya koyan kimliktir. Vintage parçaları çok iyi kullanırlar. Çoğu mimar,editör,blogger ve tasarımcı yaratıcı moda kimliğine sahiptir. 


3 | 6
 
Dramatik
Dramatik
Özgünlüğüyle ve iddiasıyla gözümüze çarpan tarzlardan biridir. Abartıya asla hayır diyemezler. Göz alıcı renkleri üzerlerinde taşımaktan hoşlanırlar. Vogue dergisinin eski moda yazarı Anna Piaggi'nin tarzı tam anlamıyla dramatiktir. Farklılık katarak bizi şaşırtmayı başaran kimliklerden biridir.

5 | 6
 
Romantik
Romantik
Pastel renkler, tütüler ve çiçek desenleri romantik moda kimliğini en iyi anlatan üç kelimedir. Leopar ve derilerden olabildiğince uzak dururlar. Yaşamlarının %50'sini babet giyerek geçirirler. Bu moda kimliğinin çocuksu ve masum bir tarafı vardır. Pastel tonlarının vermiş olduğu saflıkla dünyamıza romantizm katarlar.

7 | 6
 
Elegant
Elegant
Elegant moda kimliğini iki kelimeyle tanımlarsak ölçülü ve şık diyebiliriz. Seçimlerini üst kalitede kumaştan kullanırlar. Zarafet ön plandadır. Elegant moda kimliği diyince ilk akla gelen isimler Kate Middleton ve Prenses Diana'dır.

8 | 6
 
Seksi
Seksi
Dekolte, dantel ve yüksek topuklar seksi moda kimliğinin anahtar kelimeleridir. Deniz kızı görüntüsünden asla vazgeçemezler. Bu yüzden dar giyinmek onların vazgeçilmezidir. Kim Kardashian ve Emily Ratajkowski'yle seksi moda kimliği bütünleşmiştir diyebiliriz. Blake Lively ise ölçülü seksiler arasındadır.

Hazırlayan: Elif Şanlı

 

 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X