Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Su Grubu Burçlarının 2019'daki Aşk Hayatı (Yengeç-Akrep-Balık)

Yengeç, Akrep ve Balık burçlarının aşk hayatında bu yıl neler olacak?


 

 

1 | 3
 
Yengeç
Yengeç

Yalnızsanız sürpriz bir şekilde evlilik kararı alabilirsiniz. 2 Temmuz'da burcunuzda gerçekleşen Güneş tutulması yaşam stilinizi değiştirecek bir kararı onaylıyor. Orijinal bir fikir yaratın ve düşlerinizin gerçekleşmesi için çaba harcayın. Yalnız mümkünse 7 Temmuza dek nikahın kıyılmış olmasını sağlayın.
 

"Hayır ben eski sevgilimi unutamadım" diyorsanız 20 Temmuz sonrası eski sevgiliye dönüş için ideal. Biraz daha fazla özleyecek, daha çok anıları düşüneceksiniz. Düşünce hataları sizi geçmişe sürükleyecek. Engelleriniz çıkabilir, yılmayın. Ona bir şans vermek, hayallerinizle büyüttüğünüz duygularınızı derinden yaşamak için 7 Temmuz ve sonraki 3 haftayı değerlendirebilirsiniz. Özellikle 20 Temmuz sonrası Merkür burcunuzda gerileyeceği için geçmişi, ilişkilerinizi sorgulamak üzere bir fırsat verecek.
 

Beklentiniz evlilik değil, yeni bir aşksa, Ekim sonunda aşk alanınızda doğacak yeniay kalbinizin yeniden kelebeklerle dolmasını sağlayacak. Merkür ve Venüs aşk alanınızdan geçiş yapacağı için evlilik de istemem, eski sevgiliye de dönmem diyenlere büyük bir şans sunacak. Yeni aşk arayanlar Ekim sonunu mutlaka değerlendirmeli.


2 | 3
 
Akrep
Akrep

Mart sizin açınızdan oldukça özel. Aklınızdan çıkmayan eski sevgiliye dönüş biletinizi rahatlıkla alabilirsiniz çünkü aşk alanınızda Merkür gerileyecek. Gerilemeler eskiye özlemi de beraberinde getirebilir. İç enerjiniz o kadar yükselecek ki duygularınız onun kalbine ulaşacak ve muhtemelen yolunuza çıkacak. Kini bir kenara bırakıp bir şans vermek isterseniz Mart ayını değerlendirin.
 

Eskiye nokta koyup yeni bir aşka yelken açmak isterseniz 26 Mart-20 Nisan arası oldukça uygun. Venüs aşk alanınızda yolculuk yaparken çekiciliğiniz artacak. Üstelik Neptün de ileri harekette olacak ve düşlerinize dokunacak birine mutlaka rastlayacaksınız. Ekim ayının son 20 günü de aşka açılmak için özel olanaklar sağlayacak. 28 Ekim'de görünüşünüzü ve stilinizi değiştirecek Yeniay evlilik fırsatı sunacak. 4 Şubat ve 15 Ağustos dönemi de evlilik için uygun. Her iki tarihin 5 gün öncesinden 5 gün sonrasına dek olan 10 günlük süreç size uğur getirecektir. Ancak benim önerim 4 Şubat. Mars'ın evlilik alanınızdan geçişi bu konudaki hırsınızı ve arzunuzu bileyleyecek.

 


3 | 3
 
Balık
Balık

Mart başında burcunuzda bir Yeniay gerçekleşecek ve evlenmek için arzularınızı yükseltecek. Ancak kısa süre sonra yine burcunuzda Merkür gerileyeceği için kısa sürede pişmanlık duyumsamak ve geçmişe özlem duygularıyla dolmak mümkün. Bu nedenle eğer aklınız geçmişteki birinde takılı kaldıysa öncelikle kalan duyguları yaşamak üzere seçim yapın. Mart ayı boyunca eski sevgiliye bir şans verin.
 

Temmuz başında Güneş tutulması aşk alanınızda gerçekleşecek ve eğer yarım kalan duyguları tamamlamışsanız yeni ve özel bir aşka evet diyeceksiniz. Ancak Temmuz ayının ilk 6 günü çok uygun sonrasında yine Merkür gerileyecek. Özellikle 20'sinden sonra aşk alanınızda gerileyeceği için yanlış anlamalar, geçmişle kurulan bağlantılar veya sevgilinizin geçmişe dönüşünün işaretleri kafanızı karıştıracak. Temmuz'da yanlış anlamalar ve düşünce hatalarından ne kadar uzak kalırsanız aşk yaşamınız o denli başarılı olur.


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X