Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

GA Project Downtown ile Spor Yap!

Gökçen Arıkan, “GA PROJECT” adını verdiği sağlıklı ve fit bir hayata başlangıç programını, Grand Hyatt İstanbul ile şehre taşıyor.

GA Project Downtown ile Spor Yap! GA Project Downtown ile Spor Yap! Pinterest

 

 

Fitness eğitmeni Gökçen Arıkan’ın başlattığı GA PROJECT, yeni konsepti ile İstanbul’un en önemli yaşam merkezlerinden Taksim’de yer alan Grand Hyatt’a taşınıyor. GA PROJECT DOWNTOWN programı ile iki hafta boyunca sporseverleri sıkı bir kampa sokmayı amaçlayan Arıkan’ın projesi 16 Ekim’de başlıyor.

Salı gününden başlayan ve haftada beş günden iki hafta süresince toplam on dersi kapsayan eğitimler için iki ayrı saat dilimi bulunuyor. Kayıt sırasında 11.00 – 12.00 veya 12.30 – 13.30 seanslarından birisini seçebileceğiniz antrenmanın ardından Grand Hyatt’ın yetenekli şefleri tarafından gruba özel olarak hazırlanmış yemeklerle formunuzu korumayı sürdürebilirsiniz. Akşam yemeğini yanınızda götürebileceğiniz programda yemekler kişiye özel yapılan kalori hesapları doğrultusunda şef tarafından hazırlanıyor. Yemeklerin yanında, Juico’nun sağlıklı ürünleri ile doğal şeker ilavesiz Mom’s Granola kahvaltılıkları da Grand Hyatt’ta katılımcılara veriliyor.

Grand Hyatt İstanbul’un bahçesinde ya da GAIA Sap & Fitness Centre’ın stüdyosunda, on günlük paketler halinde gerçekleşecek eğitimlerin kişi başı fiyatı 3.000 TL. Katılmak için belirli bir fitness bilgisinin gerekli olmadığı programda sınırlı bir kontenjan bulunuyor.

Antrenman sonrasında otelde vakit geçirmek, masaj, bakım, açık havuz gibi aktivitelerle günün yorgunluğunu atmak isterseniz GAIA Spa’da masaj için %25 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz. Ayrıca Grand Hyatt Hotel, kamp süresince katılımcılara ücretsiz WiFi ve otopark hizmeti sunuyor.

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X