Gal Gadot Grace Kelly'nin Yerini Alacak

Gal Gadot Grace Kelly'nin Yerini Alacak Gal Gadot Grace Kelly'nin Yerini Alacak Pinterest


Alfred Hitchcock'un 1955 tarihli klasik gerilim filmi "To Catch a Thief" yeniden uyarlanıyor!
Orjinalinde başrollerinde Cary Grant ve Grace Kelly'nin yer aldığı filmin yeni uyarlamasında, Kelly'nin canlandırdığı Frances Stevens karakterini Gal Gadot oynayacak. Aynı zamanda Gal Gadot, eşi Jaron Varsano ile Paramount Pictures için çekilecek bu filmin yapımcılığını da üstlenecek. 

1956 yılında En İyi Sinematografi Oscar'ının sahibi olan "To Catch a Thief", kendi hırsızlık metodlarını taklit eden bir hırsız ortaya çıktığında masumiyetini ispatlamak için bu kişiyi yakalamaya çalışan, "Kedi" lakaplı emekliye ayrılmış bir mücevher hırsızının, planını uygularken göz kamaştırıcı mücevherlere sahip genç ve şımarık bir kadın olan Frances Stevens ile yollarının kesişmesini anlatıyor.

Eileen Jones kaleminden çıkacak bu yeni uyarlamanın orjinal hikayeye ne kadar sadık kalacağı, projenin yönetmeninin kim olacağı ve Gal Gadot dışındaki oyuncu kadrosu henüz belli değil. 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X