Gigi Hadid’in Doğal Dalgaları

Gigi Hadid’in Doğal Dalgaları Gigi Hadid’in Doğal Dalgaları Pinterest


 

CFDA moda ödüllerinde Michael Kors tulumunu doğal dalgalarıyla tamamlayan güzel yıldız herkesi büyüledi. Siz de Gigi Hadid’in bu doğal, yaza uygun dalgalarına kavuşmak isterseniz bu adımları uygulayın.

- Canlı ve dolgun saçlar elde etmek için yeni yıkanmış saçınıza diplerden uçlara kadar bol miktarda hacim verici köpük uygulayın.
- Daha sonra tamamen kuruttulmuş saçınızı farklı kalınlıklarda ayırarak maşalayın. Böylece maşa dalgasından çok, doğal dalgalı bir görünüme kavuşabilirsiniz.
- Büyük bir tarakla saçınızı tarayın ve son olarak saç diplerinize kuru şampuan uygulayarak ekstra hacim ve doku kazanın. Uzun süre dayanacak parlak dalgalar içinse saç spreyiyle görüntünüzü tamamlayın. 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X