Gigi Hadid’in Makyajını Yaratın!

Gigi Hadid’in Makyajını Yaratın! Gigi Hadid’in Makyajını Yaratın! Pinterest


 

Yeni makyaj kraliçemiz Gigi Hadid olabilir! Her gün farklı makyaj stilleriyle –ve ona kesinlikle çok yakışan tarzlarla- gördüğümüz Gigi Hadid dün akşam da kahverengi ruj trendini takip etti ve onu pırıltılı göz makyajıyla tamamladı.
Gigi’nin makyajından ilham alıp kendi stilinizi yaratmaksa zor değil. Cildinize uygun fondöten ve kahve tonlarındaki allığı uyguladıktan sonra göz makyajına geçin. Mutlaka farın pigmentlerini daha belirgin hale getirecek ve göz makyajının daha kalıcı olmasını sağlayacak baz kullanın. Kahverengi - cilt renginize uygun olan - tonlarla göz kapaklarınıza gölge verin ve ışıltılı göz farını abartısızca uygulayın. En doğal duran kaş makyajı stilinizi ve maskaranızı bu makyaja da taşıyın. Rujla aynı renkte ya da 1-2 ton koyu dudak kalemiyle dudaklarınızı çerçeveleyin ve bir fırça yardımıyla ruju sürün. İşte hazırsınız!


Dior Rouge, No 310, 140 TL


Göz makyajı bazı, MAC, Studio Eye Gloss, 74 TL,
maccosmetics.com.tr


Shimmering Sands far paleti, 300 TL, Bobbi Brown
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X