Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Giorgio Armani Sonbahar 2016 Kampanyası

Giorgio Armani Sonbahar 2016 Kampanyası Giorgio Armani Sonbahar 2016 Kampanyası Pinterest


 

Giorgio Armani, Sonbahar-Kış 2016 kampanyası "New Normal" ile global güzelliğe odaklanıyor. Model Liu WenLiya KebedeElisa Sednaoui ve Amanda Murphy'nin yer aldığı kampanya fotoğrafları, fotoğrafçı Peter Lindbergh tarafından siyah-beyaz çekildi. Armani markasının estetik imzasını taşıyan klasik tasarımların ön plana çıkarıldığı koleksiyonda şık tişörtler, yün kazaklar, ceketler gibi parçalar yer alıyor. Kendi çizgisinden giden dört farklı kadın ile sınırlar olmadan güzelliğin farklı tiplerini göstermek istediğini söyleyen Armani "Stilim ile her zaman somut fikir ve gerçek şıklıkla temasta olmak istedim ve bu kampanya modernitenin hissi ile bunu yineliyor" dedi.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X