Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Güzellik Trendi: Örümcek Ağı Estetiği

Doğallıktan ödün vermeden, ifadenizi değiştirmeden, natürelliği koruyarak gençleştirme sağlayan Örümcek Ağı estetiğini Dr. Gina Moret anlattı.

Güzellik Trendi: Örümcek Ağı Estetiği Güzellik Trendi: Örümcek Ağı Estetiği Pinterest

 

 

Cildimizin desteğe ihtiyacı var özellikle de yaz mevsiminin bittiği, yavaş yavaş soğukların başladığı bu mevsimde. İşte Örümcek Ağı Estetiği, cilde ameliyatsız bir şekilde destek verebilen bir mekanizmaya sahip. Öte yandan insanlar yapılan herhangi bir uygulama ile ifade eksikliği yaşama ihtimalinden korkuyorlar.

Eskisi gibi gülümseyememek, donuk bir ifadeye sahip olmak, doğaldan çıkmak, yapaya geçiş yapmak da en istenilmeyen mevzular aslında. Örümcek Ağı Estetiği bunu başarıyor, ifadenizi değiştirmeden 5-10 yıl öncesi halinize geri dönüş yapabiliyorsunuz. Medikal ipler cilt altına örülür örülmez, vücut reaksiyon gösteriyor ve bölgeyi tazelemek için kolajen miktarını artırıyor, kendi biyolojik ağını bu iplerin etrafına örmeye başlıyor. 6 ay içerisinde yerleştirilen ipler erise de bedenin kendi ördüğü ağ baki kalıyor. Diğer taraftan lifting etkisi açığa çıkıyor, cilt sıkılaşıyor, çizgiler yok oluyor ve en önemlisi cilt toparlanıyor. 

Bu yeni güzellik akımı hakkında siz ne düşünüyorsunuz?
Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X