Gwyneth Paltrow Mahkemelik Oldu

Gwyneth Paltrow Mahkemelik Oldu Gwyneth Paltrow Mahkemelik Oldu Pinterest


Oscar ödüllü oyuncu Gwyneth Paltrow, kendisini 1999 yılından beri rahatsız eden kişi için Los Angeles mahkemesine gitti. Paltrow, The Guardian gazetesindeki açıklamasında 66 yaşındaki Ohio kentinden Dante Soiu adlı bir erkeğin, kendisine içinde mücevher ve seks oyuncakları bulunan hediye paketleri ve oyuncuyla evlenme hayallerini anlatan mektuplar yollayarak taciz ettiğini söyledi. Oyuncu, açıklamasına 2010 yılında gelen mektupta "şimdi ölmelisin" yazdığını da ekledi.

Gwyneth Paltrow'dan İlk Kozmetik Koleksiyonu

2000 yılındaki mahkemede Dante Soiu adlı kişi akıl sağlığı yerinde olmadığı gerekçesiyle suçlu bulunmadı ve psikolojik tedavi görmesi için tedavi altına alındı. Ancak tedavi sonraki tekrardan oyuncuyu rahatsız etmesi sonucu tutklanmıştı. Dante Soiu adlı kişi hala suçlamaları rededdiği içinse dava devam ediyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X