Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Hailey Bieber Evliliğinin İlk Aylarında Hissettiği Suçluluk Duygusunu Anlattı

Justin Bieber ile evli olan yıldız, evliliğinin ilk birkaç ayında hissettiği suçluluk duygusundan bahsetti.

Hailey Bieber Evliliğinin İlk Aylarında Hissettiği Suçluluk Duygusunu Anlattı Hailey Bieber Evliliğinin İlk Aylarında Hissettiği Suçluluk Duygusunu Anlattı  Pinterest


 

Hailey ve Justin Bieber geçen haftalarda Facebook üzerinden paylaştıkları videolar ile ne kadar romantik bir evlilik hayatları olduğunu gözler önüne serdi.
Daha sonra Hillsong YouTube kanalına konuk olan model Hailey Bieber, evliliğine dair röportajda oldukça dürüst ve içten açıklamalar yaptı. 

"O her zaman aklınızda olan iyi kız olabilmek için kendime çok yüklendim. Bununla birlikte aslında böyle bir şeyin gerçekçi olmadığını fark ettim fakat bu çok zaman aldı ve bu süreçte yıprandım. Hayatta hepimizin pişmanlıkları ve keşke yapmasaydım dediği şeyler var. Hata olarak gördüğümüz şeyleri tekrar tekrar düşünmek bizi yıpratmaktan başka bir şeye yaramıyor. Bugüne kadar yaptığım her şey, beni şu anki kadın haline getirdi. Kendimi suçlu hissettiğim her davranışımın bugünkü insan olabilmemde payı var. Evliliğimin ilk aylarını düşündüğümde hep keşke orada onu yapmasaydım, burada bunu söylemeseydim dediğim anlar oldu; tertemiz başlamış olmayı dilerdim. Bu durumdan çok şey öğrendim. Her şeyden önce kendimi kabul etmeyi ve hissettiğim şeylerden utanmamayı. İçinde bulunduğum düşünce tarzının gerçekçi olmadığını öğrendim. Yaşadığımız ve yaptığımız için kendimizi suçlu veya utanmış hissettiğimiz şeyler kim olduğumuzu tanımlamıyor, ne hayatımızda ne de içinde olduğumuz ilişkide."        

 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X