Hailey Bieber Podyumlardan Neden Uzak Olduğunu Anlattı

Hailey Bieber Podyumlardan Neden Uzak Olduğunu Anlattı Hailey Bieber Podyumlardan Neden Uzak Olduğunu Anlattı Pinterest


14 yaşında Ford Models ile yaptığı anlaşmayla modellik kariyerine başlayan Hailey Bieber, 2014 ve 2018 yılları arasında birçok modaevinin defilesinde düzenli olarak yürümüştü. Bieber, en son boy gösterdiği Versace 2019 Pre-Fall şovunun ardından podyum modelliğine ara vermesinin ardındaki sebebi açıkladı.Yeni güzellik markası Rhode hakkında verdiği röportajda podyumlara ara vermesinin arkasındaki olumsuz deneyimini anlatan Hailey Bieber, "Çok önemli bir yönetmenle gerçekten kötü bir deneyim yaşadım. Menajerime, konu podyuma geldiğinde güvenimi sarsan bir şey söyledi. Bu alanda kendimi kötü hissetmek istemiyorum, çünkü yaptığım işler hakkında gerçekten iyi hissediyorum. Öyleyse neden kendimi küçük hissedecek bir konuma getireyim?" ifadelerini kullandı. 

Bieber, artık podyum modelliği yapmasa da, fotomodellik kariyerine devam ederek birçok yüksek moda markasının kampanyalarında boy göstermeye devam ediyor. 
 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X