Harper Beckham'ın Bakımlı ve Eğlenceli Günü

Harper Beckham'ın Bakımlı ve Eğlenceli Günü Harper Beckham'ın Bakımlı ve Eğlenceli Günü Pinterest


Ön sıralarda sevmli halleriyle bayıldığımız Harper Beckham, anne ve babasının paylaştığı Instagram fotoğraflarıyla bizi bir kez daha hayran bıraktı. Victoria ve David Beckham' ın dört yaşındaki kızları Harper Beckham'ın aynı gün içerisinde hem manikür - pedikür yaptırırkenki hem de Kaliforniya sokaklarında, pembe kaskıyla bisiklet kullanırken fotoğrafları paylaşıldı. 

İlk olarak Victoria Beckham ile kuaföre giden Harper'ın tırnakları ünlü tırnak artisti Tom Bachik tarafından yapıldı. Birkaç saat sonra Instagram'dan paylaşım ise babası David Beckham'dan geldi. Los Angeles'ın palmiyeli sokaklarında pembe bisikleti ile gördüğümüz Harper'ın fotoğrafının altına David Beckham 'Kaliforniya Kızı' notunu ekledi.

 
 

California Girl 🇺🇸

David Beckham (@davidbeckham) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X