Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Hassas Ciltler için Mesoestetic Güneş Serisi'nden Mineral Matt Antiaging Fluid

Mesoestetic'in güneş serisi ürünlerinden Mineral Matt Antiaging Fluid, hassas ve duyarlı ciltler için bu yaz en favori ürün olmaya aday.

Hassas Ciltler için Mesoestetic Güneş Serisi'nden Mineral Matt Antiaging Fluid Hassas Ciltler için Mesoestetic Güneş Serisi'nden Mineral Matt Antiaging Fluid Pinterest


 

hem güneşin zararlı etkilerini kıran hem de aynı zamanda cildi yaşlanmaya karşı koruyan güneş kremi üretti.
Mesoprotech serisinde Mineral Matt Antiaging Fluid adını taşıyan güneş kremi karma-yağlı, hassas-tepkili ciltler için son derece uygun bir içeriğe sahip.
'Mineral Matt Antiaging Fluid' ciltte bulunan yüksek kaliteli kolajenleri koruyor ve iyileştiriyor. İçeriğindeki matlaştırıcı partiküller sayesinde aşırı parlamayı engelleyip ve ciltte mat, kadifemsi bir doku oluşturuyor.
Dermatolojik olarak test edilen ve  komedojenik olmayan Mesoprotech Güneş serisinin ürünü aynı zamanda suya dayanıklı özelliğiyle de dikkat çekiyor.
'Mineral Matt Antiaging Fluid' ürünün de yer aldığı Mesoestetic'in yeni Mesoprotech Güneş Serisini, güzellik merkezleri ve uzman kliniklerde bulabilirsiniz.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X