Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Hazar Ergüçlü Eylül 2020 Sayımızda

Bu yıl Reebok’ın marka yüzü olarak karşımıza çıkan Hazar Ergüçlü’yü konuk ettiğimiz Eylül sayımız bayilerde ve dijital platformlarda.

Hazar Ergüçlü Eylül 2020 Sayımızda Hazar Ergüçlü Eylül 2020 Sayımızda  Pinterest


 

10 parmağında 10 marifet deyiminin hakkını veren bir genç kadın Hazar Ergüçlü. Oyuncu, yapımcı, marka yüzü... Hangi işe elini atsa altından kalkıyor, ilklere imza atıyor, başarıya doymuyor. Üstelik oyunculara dayatılan kalıpların içine de hapsolmuyor. Hem popüler işlerin içinde görüyoruz onu, hem de bağımsız sinema yapımlarında. Kalıpları kıran, gönlünden geçtiği gibi yaşayan, her işinde çıtayı biraz daha yukarı taşıyan Hazar Ergüçlü bu kez sportif kombinler içinde, yine çok güzel, yine çok iddialı.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Bu yıl Reebok’ın marka yüzü olarak karşımıza çıkan Hazar Ergüçlü’yü konuk ettiğimiz Eylül sayımız yarın İstanbul’da, pazartesi tüm Türkiye’de bayilerde ve dijital platformlarda!✨ @hazarerguclu #hazarerguclu #hazarergüçlü @reeboktr #reebok #september #instyleturkiye Genel Yayın Yönetmeni: @baharkader Styling: @nazlikayran Fotoğraflar: @emredogru Röportaj: @cerenarseven Saç: @ibrahimzengin @no21istanbul Makyaj: @alirizaozdemir Styling Asistanı: @ekinsuoktar Saç Asistanı: @aykuttyerlikaya Fotoğraf Asistanları: @mmuratkahya @omerserifkuru @aykutgurelportfolio #ÖmerUysal Elbise, Yağmurluk ve Sneaker: @reeboktr Küpe, Yüzük ve Bileklik: @bulgari ‘B Zero’ Mekan: @balabansolidsports

InStyle Türkiye (@instyleturkiye)'in paylaştığı bir gönderi ()
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X