Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Heykelsi Formlara Sahip Aydınlatmalar Tags Design’da

Heykelsi formlara sahip aydınlatmalar tasarlayan Sinan Taviloğlu, yaşam alanlarına farklı bir boyut kazandırmayı hedefleyerek TAGS DESIGN’ı yarattı.

Heykelsi Formlara Sahip Aydınlatmalar Tags Design’da Heykelsi Formlara Sahip Aydınlatmalar Tags Design’da Pinterest


 

TAGS Design’ın kurucusu Sinan Taviloğlu, YTÜ mimarlık mezunu annesinden ötürü dekorasyon, mimarlık, iç mimarlık üçlüsü içerisinde büyümüş. Bahçeşehir Üniversitesi İç Mimarlık bölümünü bitiren mimar, mezun olduktan sonra şıklıktan ödün vermeyen ve daha ulaşılabilir ürünler tasarlamak istemiş. Hayalini kurduğu markanın ilk adımlarını Kasım 2019’da attı.
 


Aydınlatmadan Aksesuarlara
Abajur ve lambader tasarımıyla yola çıksa da TAGS Design çatısı altında “Screw” isminde bir de sehpa koleksiyonu yer alıyor. Puflar ve daha birçok aksesuar ve mobilya da aynı çatı altında yakında buluşacak. Sıradışı, yenilikçi ve modern tarzını tasarımlarına yansıtan Sinan Taviloğlu, gezdiği gördüğü deneyimlediği mekânlardan, şehirlerden esinlendiklerini harmanlayarak kendi tarzını oluşturmuş.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X