‘House Of Gucci’ Gucci Ailesini Kötü Etkiledi

Lady Gaga ve Adam Driver’ın başrollerini paylaştığı yeni yapımı, Gucci ailesinin mirasını kötü etkiledi.

‘House Of Gucci’ Gucci Ailesini Kötü Etkiledi ‘House Of Gucci’ Gucci Ailesini Kötü Etkiledi Pinterest


Geçen hafta vizyona giren ve heyecanla sinema salonlarına koştuğumuz House Of Gucci, yönetmen Ridley Scott’ın hikayeyi yanlış tasvir etmesi nedeniyle Gucci ailesinden eleştiri alıyor. Yapılan açıklamaya göre film, şirketin 30 yıldır başkanı olan Aldo Gucci’yi ve Gucci ailesinin üyelerini anlatmadan önce vasilere danışma zahmetine girmedi. Aldo Gucci’nin mirasçıları filmin ‘Hiç kendilerine ait olmayan tanınmış olayların kahramanlarına karşı bir tavır.’ olduğunu düşünürken “Bu, insani bir bakış açısıyla son derece acı verici ve markanın bugün üzerine inşa ettiği mirasa bir hakarettir.” cümleleriyle düşüncelerini paylaştı.

Ek olarak Lady Gaga’nın Maurizio Gucci’nin cinayetine karışan Patrizia Reggiani rolü, Reggiani’yi ‘Erkek yanlısı bir şirkette hayatta kalmaya çalışan bir kurban.’ olarak gösterildiği söyleniyor.

 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X