hummel ile Ritminizi Yansıtın

hummel konforunuza ne kadar önem verdiğinizi biliyor ve eşsiz serisiyle ritminizi en şık şekilde yansıtmanızı sağlıyor.

hummel ile Ritminizi Yansıtın hummel ile Ritminizi Yansıtın Pinterest


Hayatın her anı çok özel! Bu yolculukta eşsiz ritminizi en şık ve modern şekilde yansıtmanız için hummelReach LX 300 - 600 serisiyle yanınızda. Hummel REACH LX 300 – 600 serisi, barındırdığı Ortholite® Hybrid teknolojisinin sunduğu enerji geri dönüşümü, dayanıklılığı ve maksimum konforu her adımda hissetmenizi sağlıyor.Bunun yanı sıra Ortholite® Recycled teknolojisi size her an daha fazla güç sağlayarak, dengede kalmanıza ve yüksek hareket özgürlüğüne sahip olmanıza olanak tanıyor. 

Koleksiyonu detaylı incelemek için tıklayınTamamen sürdürülebilir materyallerin bir araya getirilmesiyle tasarlanan çevre dostu hummel REACH LX 300 - 600 serisi, hummel.com.tr’nin yanı sıra Vadi İstanbul, Hilltown, Emaar Square Mall, İstanbul Forum, Ankara Gordion, İzmir Agora, Mall of Istanbul, Bursa Korupark, Mersin Forum ve Metropol İstanbul'da sizleri bekliyor. 

 

 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X