İğnesiz Güzellik Arayanlara

Cildimizde oluşan ton farklılıkları, matlıklar, geniş gözenekler gibi sorunlara son!

İğnesiz Güzellik Arayanlara İğnesiz Güzellik Arayanlara Pinterest


 

Ciltte zamanla oluşan ton farklılıkları, matlıklar, gözeneklerdeki  genişlikler  ve sarkmalar için birçok tedavi seçeneği mevcut. Bunlardan birçoğu iğneli uygulamalar. İğneli uygulama yaptırmak istemeyenler ve yüzünde parlaklık, lifting ve yenilenme arayışında olanlar için Akıllı Peeling uygulamasını önerdiğini söyleyen Medikal Estetik Hekimi Dr. Mehmet Akgün uygulamayla ilgili merak edilenleri anlattı.Akıllı Peeling Nedir?
PQAGE Evolution Plus Akıllı Peeling iğnesiz bir mezoterapi  yöntemi. Normal peelingin yan etkileri (pul pul dökülme ve yanmalar) olmaksızın flash parlama etkisi ve derin bir cilt sıkılaşması sağlar. Ciltte lifting etkisi yapar, cildi sıkılaştırır ve yeniler. Yüz, boyun ve boyun çizgisinin canlandırılması, kozmetik makyaj, akneli veya akneye eğilimli cilt tedavisi, yeni yara izleri ve cilt pigmentasyonu tedavilerinde etkilidir.

Farklı bir içeriğe ve teknolojiye sahip...
Diğer peeling ürünlerinden farklıdır. Temel farkı, lifting ve yenilenme formülüne ek olarak Lipozamal Büyüme faktörleri ile zenginleştirilmiş eşsiz bir içeriğe sahip olmasıdır. Ayrıca büyüme faktörleri ve diğer içeriklerin cildin altına taşınması için glyne kompleks ve lipozamal teknoloji kullanılır. Bu sayede asitlerin modülasyonu ve dermisin alt kademelerine kadar taşınması sağlanır.

Her cilt tipine uygun...
Her mevsim uygulanabilen ve tüm cilt tiplerine uygun olan Akıllı Peeling ciltte parlaklık, canlılık, lifting ve aydınlanma sağlayarak yüzde ışıltı etkisi yaratır. Doğal ve sağlıklı görünüm için PRP benzeri ve kozmetik makyaj etkisini garanti eder. 15 günde bir, 4 seans önerilen Akıllı Peeling masaj şeklinde uygulanır.
 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X