InStyle Aralık Kapağında: Bensu Soral Baş

Işıltılı couture tasarımların içindeki Bensu Soral Baş ile evliliğini ve Organize İşler Sarmalı'ndaki rolünü konuştuk.

InStyle Aralık Kapağında: Bensu Soral Baş InStyle Aralık Kapağında: Bensu Soral Baş Pinterest


 

Yıllardır sıcaklığında, samimiyetinde hiçbir değişiklik olmayan bir insan. Görüşmeyeli hayatındaki en büyük yenilik eylül sonunda evlenmesi. Az buz bir yenilik değil tabii bu. Ama kocaman bir düğün organizasyonu dışında Bensu'nun hayatında ne değişmiş diye sorarsanız neredeyse hiçbir şey. Eşinden, “En yakın arkadaşım,” diye bahsediyor. Aileleri büyümüş, eşi de kendi büyük ailesinin önemli bir parçası olmuş. Haftanın en az üç günü aileler bir araya geliyorlarmış. Bensu'nun ikiz erkek kardeşi Bedirhan ve Hakan'ın FIFA turnuvaları ise dillere destanmış, gerçek birer birader olmuşlar bile çoktan. Onun hayatında değişmeyen şeylerin başında ise spor geliyor. “Sporun her türlüsünü seviyorum ve her gün bir saat yürüyüşümü muhakkak yapıyorum. Bu tip çekim günlerinde aksadığı oluyor elbette ama akşam gidip yapabilecek gücüm var hala aslına bakarsan. Hayatımı spor yaparak geçirebilirim! O kadar mutlu oluyorum ki spor yaparken. Küçükken voleybol oynuyordum, sonra uzunca bir süre ara verdim, hiç spor yapmadım. Sonradan aydım mevzuya,” diyor gülerek ve ekliyor, “Müthiş bir terapi. Kolumu kaldıracak halim olmuyor mesela, ama biliyorum ki şu yürüme bandına bir çıksam iyi hissedeceğim kendimi ve gerçekten de öyle oluyor, sonrasında da günüm çok güzel geçiyor.”

Röportajın tamamı aralık sayımızda!

Styling: Nazlı Kayran
Fotoğraf: Koray Parlak
Yazı: Deniz Tokgöz
Saç: Nuri Şekerci
Makyaj: Selen Karabulut 
Saç Asistanı: Tolga Oğuzhan
Fotoğraf Asistanları: Okan Altın, Murat Kahya, Lürfi Targaner
Mekan: Rahmi Koç Müzesi
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X