Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle Ekim Sayısı

Meryem Uzerli`nin kapak konuğu olduğu InStyle Ekim sayısı Cuma günü bayilerde!

InStyle Ekim Sayısı InStyle Ekim Sayısı Pinterest

 

 

Türkiye`de geçirdiği iki yılın ardından kendini çok daha iyi hisseden, İstanbul`la, yemekle, dostlarla ve `aşk`la çevrili yeni hayatından mutlu da olan Meryem Uzerli, InStyle Ekim sayısında! Elidor`un yeni yüzünün çevirmen veya arkadaştan destek almadan kendi sözleriyle anlattığı hayatının yanı sıra militer tarza bürünerek sorularımızı yanıtlayan Evlerden Biri dizisinin yıldızı Ceyda Ateş, gotik bir atmosferde poz veren Karadayı dizisinin Songül`ü Leyla Lydia Tuğutlu ve Adını Feriha Koydum ile akıllara kazınan Barış Kılıç da InStyle`ın Ekim sayısında! 

InStyle Men ekiyle birlikte bayilerden temin edebileceğiniz InStyle Ekim sayısının kapak çekiminin kamera arkasında yananları izlemek için de videoya tıklamanız yeterli. 

 
Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X