InStyle Men Ekim Sayısı Çıktı

Cemal Can Canseven'i konuk ettiğimiz InStyle Men bugün İstanbul'da yarın tüm Türkiye'de bayilerde!

InStyle Men Ekim Sayısı Çıktı InStyle Men Ekim Sayısı Çıktı  Pinterest


 

Pandemi nedeniyle diğer her şey gibi dizi ve film setleri de durmuş, spor ligleri ertelenmişken birçok televizyon izleyicisi Survivor müdavimi oldu. Haftanın her günü yayınlanan yarışmadaki karakterler, beş buçuk ay gibi uzun bir süre boyunca tanıdıkları herkesten uzakta, dünyanın öbür ucundaki bir adada, aç, evsiz barksız yaşadılar ve her gün parkurlarda yüksek tempolu oyunlara çıktılar. Kapak konuğumuz Cemal Can Canseven samimiyeti, naifliği ve sporcu geçmişi olmamasına rağmen ortaya koyduğu hayranlık uyandıran performansla sevgi ve saygı kazandı, hak edilmiş bir şampiyonluk aldı. Hangarist'te gerçekleştireceğimiz çekim için bir araya geldiğimizde tüm ekip onu zaten tanıyor gibiydik. Çarpıcı kareler, bol kahkaha, müzik ve sohbet eşliğinde geçirdiğimiz günün sonunda kafamızdakiyle bire bir aynı bir Cemal Can'la çalışmış olmanın keyfiyle oradan ayrıldık.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X