Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

İnternetten Vintage Parçalar Satın Alırken Bu Üç Şeye Dikkat Edin

Vintage parça alışverişlerinizden önce cevaplamanız gereken üç soru var!

İnternetten Vintage Parçalar Satın Alırken Bu Üç Şeye Dikkat Edin İnternetten Vintage Parçalar Satın Alırken Bu Üç Şeye Dikkat Edin Pinterest


 

Farklı dokuları, kesimleri ve desenleriyle vintage parçalar sizi adeta zamanda yolculuğa çıkarıyor. 90'lı yılların bluzları, tasarım ayakkabılar, rengarenk desenler, çarpıcı aksesuarlar veya yıllara meydan okuyan denim parçalar... Keşfiniz hangi parçaysa onunla anında bir bağ kurarak sizinle eve gelmesine karar veriyorsanız, itiraf ediyoruz yalnız değilsiniz. Bu hazine avı birçok kadının en sevdiği oyun! 
Fakat dünyanın geçtiği bu dönem sebebiyle şu sıralar vintage mağazalara gidip yeni keşifler yapamıyoruz, bu yüzden birçok vintage-sever alışverişlerini internet üzerinden yapıyor. 

İnternetten Vintage Parça Satın Alırken Bunlara Dikkat Edin 
  • Ölçüleriniz konusunda kesin olun, bir parça satın almadan özellikle göğüs ve bel ölçünüzü teyit edin. 
  • Soru sormaktan çekinmeyin. Vintage mağaza sahipleri müşterileriyle sohbet etmekten oldukça hoşlanır. E-mail veya DM yoluyla aklınızda oluşan soruların cevaplarını almaktan çekinmeyin. 
  • Son olarak, iyi bir terzinin gücünü asla hafife almayın. 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X