Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Jamie King`den Jason Wu`ya Mail

Jamie King, son kreasyonlarını giymek için Jason Wu`ya mail atmış

Jamie King`den Jason Wu`ya Mail Jamie King`den Jason Wu`ya Mail Pinterest

 

 

Jamie King, pazar günü düzenlenen Veuve Clicquot Polo Classic etkinliğine Jason Wu imzalı beli ince siyah kemerli küçük beyaz bir elbise ile katıldı. 2012 ilkbahar defilesinde podyumda sergilenen kombin (ayakkabılar da dahil olmak üzere) mağazalarda Şubat ayında yerini alcak. Peki King bu engeli nasıl aştı? Hart of Dixie`nin yıldızının etkinlikte InStyle.com`a söylediğine göre Jason Wu`ya bir email göndererek. "Biz çok iyi anlaşıyoruz ve giydiklerim konusunda birlikte hareket etmeye karar verdik." Sonuç olarak King, stilini güçlendirmek için Wu`dan yardım istemiş. Wu da kombinleri toparlayarak oyuncuya göndermiş. "O benim son zamanlardaki favorim. Eğer her gün Jason Wu tasarımı giyebilseydim, bunu kesinlikle yapardım," diyor King.
Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X