Jennifer Aniston ve Justin Theroux Balayında

Geçtiğimiz hafta sürpriz düğünle evlenen çift, balayı için Bora Bora'yı seçtiler

Jennifer Aniston ve Justin Theroux Balayında Jennifer Aniston ve Justin Theroux Balayında Pinterest


Jennifer Aniston'ın nasıl bir gelinlik seçtiğini henüz bilmiyoruz ama balayı için nasıl güzel bir yere gittiğini biliyoruz! Geçtiğimiz hafta 70 kişilik davetlinin olduğu düğünle evlerinin arka bahçesinde evlenen Jennifer Aniston ve Justin Theroux çifti balayı için arkadaşlarıyla birlikte Bora Bora’ya gittiler. Çiftin ve arkadaşlarının kaldığı otel, filmlerdeki rüya sahillerden farksız görünüyor.

Jennifer Aniston'ın sürpriz düğününe bakmak için tıklayın

Güney Pasifik’teki Fransız Polinezyası’nda bulunan Bora Bora'nın çevresi mercan kayalıklarla çevrili. Adanın merkezinden başlayarak iki doruk noktasına doğru yükselen sönmüş volkan da egzotik havasını daha da albenili yapıyor.

Bora Bora Adası, büyüleyici görüntüsü ve rahatlatıcı etkisi ile düğün sonrası yorgunluğu atmak için mükemmel bir nokta. Eğer siz de bu fotoğraflardan sonra kendinizi Bora Bora'ya gitme hayalleri kurarken bulursanız -aktarmalar hariç- 25 saatlik bir uçak yolculuğu yapmak zorunda olduğunuzu da bir düşünün. Aşağıdaki fotoğraflar çiftin ve yakın arkadaşlarının kaldığı otelden sadece birkaç küçük kare.

 
 
 

The #sky is as blue as the warm Bora Bora lagoon!

Four Seasons Resort Bora Bora (@fsborabora) tarafından paylaşılan bir fo)


 

 
 

Overwater...oh my!

Four Seasons Resort Bora Bora (@fsborabora) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()


 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X