Jennifer Lopez Ben Affleck Hakkında Açıklamalarda Bulundu

Jennifer Lopez Ben Affleck ile evlenebileceğinin sinyallerini verdi.

Jennifer Lopez Ben Affleck Hakkında Açıklamalarda Bulundu Jennifer Lopez Ben Affleck Hakkında Açıklamalarda Bulundu Pinterest


Yeni romantik komedisi Marry Me’de ünlü bir gelini oynayan Lopez, katıldığı bir şov programında eski nişanlısı Ben Affleck hakkında samimi itiraflarda bulundu.

“Beni biliyorsunuz, ben romantik biriyim. Her zaman öyleydim aslında, birkaç kez evlendim. Sonsuza kadar sürecek bir mutluluğa %100 inanıyorum.” Grammy ödüllü şarkıcı, 1997-98 yılları arasında Ojani Noa, 2001-2002 yılları arasında Cris Judd’la ve 2004’ten 2011’e kadar ise ikiz çocuklarının babası Marc Anthony ile evli kaldı. Ben Affleck ile 2002 ve 2004 yılları arasında nişanlanmıştı.

“Herkes gibi bir insan olduğumu hissediyorum. İnişlerim ve çıkışlarım oldu. Hatalar yaptım. Hayatımda geldiğim yerle, kim olduğumla gerçekten gurur duyuyorum.” Sözleriyle geçmiş yaşamını özetleyen Lopez bu yılın başlarında Affleck ile tekrar ilişkiye başlamıştı. Affleck Eylül ayında verdiği röportajda “Jennifer’ın dünya üzerindeki etkisine hayranım. Tarih boyunca çok az insanın sahip olabildiği, asla bilemeyeceğim ve sadece saygıyla hayranlık duyabileceğim etkiye sahip.” demişti. Birbirine karşı yüksek oranda aşk besleyen Lopez ve Affleck çifti sizce ne zaman nişanlanır?
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X