Jennifer Lopez Nişan Yüzüğünün Özel Anlamını Açıkladı

Jennifer Lopez Nişan Yüzüğünün Özel Anlamını Açıkladı Jennifer Lopez Nişan Yüzüğünün Özel Anlamını Açıkladı Pinterest


2002'de ilk kez nişanlanan ve iki yıl sonra yollarını ayıran Jennifer Lopez ve Ben Affleck, geçen yıl ilişkilerine kaldığı yerden devam etme kararı almıştı. Geçtiğimiz günlerde ise ikonik çift "Bennifer", 17 yılın ardından ikinci kez nişanlandı. 

Bu güzel haberin ardından merak konusu Jennifer Lopez'in alışılmışın dışındaki rengiyle gösterişli nişan yüzüğü oldu. Yeşil tonlara sahip oldukça nadir bulunan bu pırlanta yüzüğün J.Lo. için özel oldukça özel bir anlamı olduğu ortaya çıktı. 

Jennifer Lopez Green Engagement Ring

Ünlü yıldız, kişisel haber bülteni "On the JLo"daki gönderisinde yeşil rengin hayatının en özel anlarında öne çıktığını anlattı.
"Yeşilin uğurlu rengim olduğunu hep söylerim. Belki belli yeşil bir elbiseyi de hatırlayabilirsiniz." sözleriyle 2000 yılında Grammy Ödülleri'nde giydiği ikonik Versace elbiseye gönderme yaparak yazısına devam etti, "Hayatımda harika şeylerin olduğu birçok anda yeşil giydiğimi farkettim. Belki tesadüftür, belki de değildir. Ama duruma daha yakından bakınca, tesadüf diye bir şeyin olmadığını farkettim."

Ben Affleck, 2002 yılında Jennifer Lopez'e altı karatlık, oldukça özel bir pırlanta yüzükle,evlilik teklifi etmişti. Teklifin ardından iki yıl nişanlı kalan çift ayrılmış olsa da, neredeyse 20 yılın ardından yeniden birleşerek kişisel tarihlerinde yeni bir sayfa açmış oldu. 

 

 
 

 

 

 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X