Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Jennifer Lopez ve Kendall Jenner 2020’de Versace ile Harikalar Yaratacak

İki yıldız da markanın 2020 kampanyasında yer alıyor.

Jennifer Lopez ve Kendall Jenner 2020’de Versace ile Harikalar Yaratacak Jennifer Lopez ve Kendall Jenner 2020’de Versace ile Harikalar Yaratacak Pinterest


 

Yirmi yıl sonra Jennifer Lopez, Versace’nin bahar şovunda 2000 yılındaki Grammy Ödül Töreni’nde giydiği ikonik Jungle elbisenin yeni versiyonuyla podyumda yürüyerek yılların ondan hiçbir şey götürmediğini hepimize kanıtlamıştı.
Versace’nin 2020 yılı marka elçisi olarak Kendall Jenner ile birlikte kamera karşısına geçtiğini göz önünde bulundurduğumuzda JLo’nun defilede yürümesi de aslında oldukça anlamlı.
Kampanya çekimlerinden görselleri kişisel Instagram hesabından paylaşan yıldız, “Jungle elbisenin kariyer hayatımdaki anlamını tahmin edemezsiniz, bana göre Versace gücü ve dünyaya güzel şeyler sunmayı temsil ediyor. Canım arkadaşım Donatella ile bir projede daha yer aldığım için çok mutluyum. Versace’nin moda sahnesinde yepyeni ve taptaze bir tarih yazmaya devam ediyor olması bana ilham veriyor,” dedi.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X