Jennifer Lopez'in Sabah Rehberi

Jennifer Lopez'in Sabah Rehberi Jennifer Lopez'in Sabah Rehberi Pinterest


 

Haydi, itiraf edin: Bir noktada bu J.Lo ışıltısının nereden geldiğini mutlaka merak etmişsinizdir. Sağlık ve fitness merkezi Bodylab.com’un kurucusu olan şarkıcıya kan dolaşımını nelerin hızlandırdığını sorduk.

Sabahları enerjinizi artırmanızın sırrı nedir?
Oldukça yoğun bir programım var o yüzden vücuduma besleyici ve lezzetli gıdalar depolamam çok önemli.

Uyandığınızda ilk yediğiniz ya da içtiğiniz şey nedir?
Güne yüksek proteinli bir smoothie ile başlamayı seviyorum. Çocuklarımın da onları sevdiğine inanabiliyor musunuz? Hep beraber yapabileceğimiz kolay ve lezzetli bir kahvaltı oluyor.

Smoothie malzemeleri:
1 bardak pirinç sütü, 1 avuç ıspanak, 1 adet dondurulmuş muz, 2 yemek kaşığı chia tohumu, 2 çay kaşığı ayçiçek yağı, 1 dondurma kepçesi Vanilyalı BodyLab Tasty Shake Protein Tozu. (Tüm malzemeleleri Blender’dan geçirin)

Zamanınız kısıtlı olduğunda hangi egzersizi yapıyorsunuz?
Duruş hareketleri basit, etkili ve her yerde yapılması kolay hareketler. İyi bir duruş kendinize güvenli görünmenizi ve hissetmenizi sağlar.

BodyLab’in temel duruş programı: Sırtınız bir egzersiz topuna yaslanacak şekilde göğüs germe hareketi yapın. Daha sonra sırt üstü ve dizleriniz kıvrık olacak şekilde bel döndürme hareketine geçin. Son olarak da kalça bükme hareketi için dizlerinizin üstüne çökün. Her hareketi 30 saniye boyunca uygulayın ve üç kere tekrar edin.

Üstte: BodyLab TastyShake, 22 Dolar; bodylab.com.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X