Jessica Alba'nın Rahat Havalimanı Stili

Jessica Alba'nın Rahat Havalimanı Stili Jessica Alba'nın Rahat Havalimanı Stili Pinterest


Uzun bir uçak yolculuğu boyunca ihtiyacınız olacak en önemli şey sadece rahat kıyafetlerdir. Jessica Alba'nın da tercihi rahat kıyafetlerden yana oldu.

Geçtiğimiz günlerde Los Angeles'taki havalimanında görüntülenen güzel oyuncu, rahat ve şık kıyafetleri ile havalimanı stilinini gözler önüne serdi. Oyuncu uçak seyahati için küçük kırmızı ve yeşil desenlerin olduğu alt ve üst olarak iki parçadan oluşan pijama model siyah takımını giydi. Takımının üstüne siyah renkte bir trençkot giyen oyuncu, ayakkabı olarak platform topuk bir model, çanta olarak ise Chanel'in mini boy çapraz kırmızı çantasını taktı. Saçlarını açık bırakan oyuncu, yüzüne ise hiçbir makyaj uygulaması yapmadı.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X