Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Jowae'nin Leke Karşıtı Kremleri ile Işıltıyı Yakalayın

Jowaé, yeni leke karşıtı serisi ile yorgun cildinizi onarıyor, genç ve ışıltılı bir görünüm kazandırıyor!

Jowae'nin Leke Karşıtı Kremleri ile Işıltıyı Yakalayın Jowae'nin Leke Karşıtı Kremleri ile Işıltıyı Yakalayın Pinterest


 

Güney Kore’nin mucizevi bitkileri ile Fransa’nın üstün dermokozmetik anlayışından ilham alan Jowaé, yeni leke karşıtı serisi ile yorgun cildinizi onarıyor, genç ve ışıltılı bir görünüm kazandırıyor! Yaz mevsimini geride bırakırken, ışıltılı bir sonbahar için bakım ritüelinizi zenginleştirin!

Jowaé Leke Karşıtı Cilt Güzelleştirici Gündüz Kremi
Cildinize ışıltı katan Jowaé Leke Karşıtı Cilt Güzelleştirici Krem ile leke ve akneler giderilirken gözenekleriniz sıkılaştırılıyor. İçeriğinde bulunan beyaz çay, ciltteki koyu leke oluşumunun engellenmesi; antioksidan etkili lumifenol cildin onarılması; B3 ve E vitaminli özü ise ciltteki yaşlanma belirtilerinin azalmasına etki sağlayarak cildi pürüzsüzleştiriyor. Her yaşa ve her cilt tipine uygun yapısıyla gündüz kremi cildinizi gün boyu yenileyip ışıldatacak!
Fiyat: 215 TL

Jowaé Leke Karşıtı Detoks ve Işıltı Etkili Gece Kremi
Hücre yenilenmesinin en yüksek olduğu saatlerde Jowaé Leke Karşıtı Detoks ve Işıltı Etkili Gece Kremi ile cildiniz onarılmaya ve korunmaya hazır! Gün boyu yorulan cildinize krem; vitaminler, antioksidan lumifenol ve siyah çay özlerinden oluşan birleşimi ile detoks etkisi yaratıyor. Doğal kaynaklı yapısıyla cildin dokusunu eşitleyerek doğal dengesine ulaşmasını sağlayan bu kremle ilk kullanımdan itibaren cildinizdeki ışıltıyı ve onarımı fark edeceksiniz!
Fiyat: 215 TL
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X