Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Kate Hudson'ın Bohem Şıklığı

Kate Hudson, minik kızı Rani Rose ile ikiz şıklığı yakalıyor.

Kate Hudson'ın Bohem Şıklığı Kate Hudson'ın Bohem Şıklığı Pinterest

 

 

Bazı annelerin kızlarını kendi mini versiyonları gibi giydirmeyi sevdiği bir gerçek. Katie Holmes, Selma Blair ve Reese Witherspoon gibi ünlü annelerden sonra; şimdilerde bu furyaya kızını cinsiyetsiz yetiştireceğini söyleyen Kate Hudson katıldı.
 
Yıldızın Instagram hesabından paylaştığı karede, kendisini kızı Rani Rose ile işlemeli beyaz bir elbiseyle görüyoruz. Bohem bir yaz şıklığına bürünen Hudson; bu elbisesini kahverengi kemer, zincir askılı çanta, sallantılı küpeler, katmanlı kolyeler ve retro güneş gözlükleri ile tamamlamayı tercih etmiş. Minik Rani Rose da Hudson’ın elbisesinin küçültülmüş haliyle çok sevimli görünüyor.
 
Geçtiğimiz Ekim ayında Danny Fujikawa ile birlikteliğinden ilk çocuğu olan Rani Rose’u dünyaya getiren Hudson’ın eski sevgilisi Chris Robinson'dan 14 yaşında Ryder ve eski nişanlısı Matt Bellamy'den yedi yaşında Bingham Hawn isimli iki oğlu daha var.

Hazırlayan: Yasin Buğra LEVENT 
 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X