Kate Middleton ve Prens William BAFTA'ya Katılacak

Kate Middleton ve Prens William BAFTA'ya Katılacak Kate Middleton ve Prens William BAFTA'ya Katılacak Pinterest


 

Kraliyet Ailesi adına katıldıkları etkinliklerde sık sık gördüğümüz Kate Middleton ve Prens William'ın bu yılki BAFTA Ödülleri'ne katılacakları haberi herkesi heyecanlandırdı.

İngiliz Sinema ve Televizyon Sanatları Akademisi tarafından Cuma günü yapılan açıklama ile Kate Middleton ve Prens William, 12 Şubat günü Londra'daki Royal Albert Salonu'nda gerçekleşecek törene katılacak.

Akademi yaptığı açıklamada "İngiliz dükü ve düşesi BAFTA'nın en iyi destekçileri. İngiliz Akademi Film Ödülleri'nde onları ağırlamayı sabırsızlıklar bekliyoruz" dedi.

Çiftin geceye katılmasının dışında ayrıca Prens William da İngiliz Film Akademisi tarafından verilen Yükselen Yıldız Ödülü için sahneye çıkacak.

Kate Middleton ve Prens William, en son 2015 yılında Spectre filminin Royal Film Performance gecesine birlikte katılmıştı.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X