Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Kate Middleton'dan Beraberlik Çağrısı

Kate Middleton ve Prens William, Ruh Sağlığına Karşı Farkındalık Yaratma Haftası için umut verici açıklamalar yaptı.

Kate Middleton'dan Beraberlik Çağrısı Kate Middleton'dan Beraberlik Çağrısı  Pinterest


 

İngiltere'de Ruh Sağlığına Karşı Farkındalık Yaratma Haftası'nı kutlayan Cambridge Düşesi Kate Middleton ve Prens Harry, hafta başında Instagram hesaplarından paylaştıkları video ile ümit veren açıklamalar yaptı. Dua Lipa ve David Tennant gibi yıldızların da yer aldığı videoda özellikle COVID-19 pandemisinden kaynaklanan stres bozukluğu ve anksiyete gibi sorunlara dikkat çekildi. Görüşme aynı zamanda İngiltere'de belli radyo kanallarından da yayınlandı. 
Cambridge Düşesi Kate Middleton, herkesi hissettiklerini ailesi ve arkadaşlarıyla korkmadan dürüstçe paylaşmaya davet etti.

"Çevremizdeki insanları düşünceleri dile getirme konusunda yüreklendirmeliyiz, hiç kimseyi yargılamadan herkese içtenlikle yardımcı olabiliriz."

Prens William ise, "Hepimiz birbirimize bağlıyız aslında ve kimi zaman nasıl hissettiğini dile getirmek hem senin hem de çevrendeki insanların rahatlamasını sağlayabilir, bu yüzden bir arada olup birbirimizi desteklememiz gerekiyor," dedi. 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X