Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Khloé Kardashian'ın Düz Karın Diyeti

Khloé Kardashian'ın Düz Karın Diyeti Khloé Kardashian'ın Düz Karın Diyeti Pinterest

 

 

Kaynak: Instagram/khloekardashian

Kardashian ailesinin üyelerinden Khloé Kardashian, karnını sıkılaştırmak için uyguladığı diyeti ve tükettiği besinleri kendi web sitesinde anlattı. Şişkinlikten dolayı yapılan tüm diyet ve sporun işe yaramaması kadar sinir bozucu bir şeyin olmadığını söyleyen Kardashian, "Eğer karın kasları şişkinliğin arkasına saklanırsa hiçbir zaman gün ışığı göremeyecekler" dedi.

Avokado
Yaz karnına ulaşmak için bu popüler meyvenin yardımcı olabileceğini söyleyen Kardashian, "Avokadolar, vücuttaki aşırı sodyumu azaltmaya yardımcı olan potasyum ile yüklüdür ve bu nedenle vücudun su tutmasını önler" dedi.

Zencefil
Khloé Kardashian, zencefilin birçok diyette kullanılmasının nedenini sindirim emziminin yüksekliği olduğunu söylüyor. "Zencefil, güçlü bir bakteriyel ve iltihap giderici olması ile bilinir" diyen Kardashian, 10 dakika boyunca sıcak suda kaynatılan soyulmuş zencefilin suyunu çay olarak içmeyi öneriyor.

Karpuz
Kardashian'ın istediği vücuda ulaşmak için tercih ettiği besinlerden biri de karpuz. Yüksek su oranına sahipm olan karpuz tuz seviyesini düzenlediğini ve fazla suyu vücuttan attığını söylüyor. 

Domates
Antioksidan likopen ile dolu olan domateslerin şişkinlik önleyici etkisi olduğunu söyleyen Kardashian, diyetinde domatese de bol bol yer veriyor.

Yulaf
Yulafın bağırsaktaki bakteriyi dengelediğini söyleyen Kardashian, "Yulaf, sindirim sistemini güçlendirmeye ve şişkinliği önlemeye yardımcı olan probiyotik etki olarak bilinir" dedi.

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X