Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Khloé Kardashian'ın Giyim Markası Annelerin Yanında

Khloé Kardashian ve Emma Grede'nin ortak markası Good American şimdi de hamile ve yeni doğum yapmış anneler için tasarlıyor.

Khloé Kardashian'ın Giyim Markası Annelerin Yanında Khloé Kardashian'ın Giyim Markası Annelerin Yanında  Pinterest

 

 

"Kendi doğum ve annelik sürecinde bu kategorideki konforlu giyim parçalarının kısıtlı olduğunu far kettim. Annelik olağanüstü bir süreç ancak bu süreçte vücudunuz tahmi edemeyeceğini kadar çok değişiyor aynı zamanda duygusal olarak yıpranabiliyorsunuz. Bu yüzden vücdunuza duyduğunuz güven eksilebiliyor. Nasıl göründüğünüze kafayı takmadan hem konforlu hem de havalı olabilirsiniz, bu koleksiyonu hamile ve yeni doğum yapmış anneler için hazırladık. Dikişsiz tayt ve şortlarımızı sporda ya da günlük hayatınızda rahatlıkla kullanacaksızı," diyor Khloé Kardashian. 
Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X