Koltuk Altı Ve Bikini Bölgesindeki Lekelerden Kurtulmanın Yolu

Koltuk Altı Ve Bikini Bölgesindeki Lekelerden Kurtulmanın Yolu Koltuk Altı Ve Bikini Bölgesindeki Lekelerden Kurtulmanın Yolu Pinterest


 
Bikini sezonun açılması vücudumuzun hassas bölgeleri ortaya çıkmaya başlaması demek. Hep yüzümüzdeki siyah noktalardan ya da ton farklarından şikayetçi oluruz, peki ya koltuk altı ve bikini bölgesindeki lekeler?

Dermatologlar bu lekelerin sürekli sürtünmeden dolayı ortaya çıktığını söylüyor. Örneğin sürekli koltuk altınızı sürekli tıraş ediyor ya da sıcak ağda uyguluyorsanız vücudunuz beyninize korumaya ihtiyacı olduğu sinyalleri yollular ve kararma oluşuyor.

Çözüm ise salisilik ve glikolik asit içeren pedler. Eczaneye danışarak alabileceğiniz ve akne tedavisinde kullanılan pedleri koltuk altınız ve bikinin bölgeniz için de kullanabilirsiniz.
 

DCL Glycolic Acid Pads, %10 Glikolik Asitli Pad, 50 Adet Ped
138,60 TL, eczanemizde.com

 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X