Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Komedi Günleri Başlıyor

Bkm Mutfak Stand Up sanatçıları ile Four Seasons Hotel Sultanahmet’te Komedi Günleri başlıyor.

Komedi Günleri Başlıyor Komedi Günleri Başlıyor Pinterest


 

Sultanahmet’in simge yapılarından olan Four Seasons Hotel Sultanahmet, yenilikleriyle sonbahar ve kış aylarına özel bol kahkahalı bir program sunuyor.
 Four Seasons Hotel Sultanahmet, BKM Mutfak’ın sevilen sanatçılarını samimi ortamında bu tarihi atmosferde eğlenmek isteyen izleyicileriyle buluşturuyor.
 


Tarihi Yarımada’daki benzersiz konumuyla Four Seasons Hotel Sultanahmet, bir yeniliği daha hayata geçirerek sonbahar ve kış aylarını eğlenceli hale getiriyor. Otel, BKM Mutfak’ın öne çıkan stand up sanatçıları arasında yer alan ve beğeniyle izlenen Okan Çabalar, Mesut Süre ve Miray Akovalıgil’i izleyiceleriyle büyüleyici atmosferinde buluşturarak kahkaha dolu anlar sunuyor.Şehrin dikkat çeken etkinliklerini bünyesinde toplayan Four Seasons Hotel Sultanahmet, sonbahar ve kış aylarında eğlenmek isteyenleri bir araya getirerek şehrin buluşma ve eğlence noktası olmaya devam ediyor. Otel, dileyen misafirlerini cumartesi günleri düzenlenen, zengin ve lezzetli bir yelpazede sunulan brunch’ın ardından başlayacak gösterileri izleme fırsatı sunarak günün keyfini uzatmaya davet ediyor.
BKM Mutfak stand up showlarının ilki 9 Kasım’da, yer aldığı birçok skeç programında, dizi ve filmlerde yarattığı başarılı tiplemelerle mizah severlerin beğenisini kazanan Okan Çabalar ile başlıyor.
23 Kasım’da ise uzun yıllardır Rabarba isimli radyo programını sunan Mesut Süre, ‘Siz Hepiniz Ben Tek’ isimli stand up gösterisiyle seyirciyle buluşuyor.
Stand up programı 7 Aralık’ta Miray Akovalıgil ile devam ediyor. “İş Görüşmesine Giden Corporate Elis”, “Zengin Kociş Sonrası İnstagram Postları” ve “Meditatif Nuran” gibi birçok fenomen videosu ile dikkat çeken komedyen izleyicileri ile Four Seasons Hotel Sultanahmet’te tek kişilik gösterisinde bir araya geliyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X