Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Kourtney Kardashian'dan Yeni Girişim

Poosh adındaki yeni internet sitesiyle piyasaya girmeye hazırlanan Kourtney Kardashian sitenin duyurusunu yapar yapmaz iki milyon takipçiye ulaştı.

Kourtney Kardashian'dan Yeni Girişim Kourtney Kardashian'dan Yeni Girişim Pinterest

 

 

  Kourtney Kardashian kızı Penelope'nin takam adı olan "Poosh" lakabıyla bir internet sitesi açıyor. Kourtney kendi Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğrafla yeni sitesinin duyurusunu yapar yapmaz "Poosh" iki milyon takipçiye ulaştı. "Yakında" yazısıyla yaptığı paylaşımdan sonra, çevreden sitenin yaşam tarzı sitesi olacağına dair dedikoduları gelmeye başladı.
  Anlaşılan o ki Kourtney sitesi üzerinden güzellik önerileri, kendin yap projeleri ve sağlıklı yemek tarifleri gibi paylaşımlar yapacak. Satış konusunda ise güzellik ve bakım ürünleri gündemde fakat bu konuya dair kesin bir söylem henüz yok. 
Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X