Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

KÜNYE


Group Medya ve Bilgi Teknolojileri A.Ş. adına
İMTİYAZ SAHİBİ
Nevzat Çalışkan
YAYINCI
Bige Daruga Çalışkan



instyle.com.tr


DİJİTAL PROJELER SATIŞ KOORDİNATÖRÜ
Yasemin Bayat

DİJİTAL DİREKTÖR
Seda Özcan

DİJİTAL İÇERİKLER DİREKTÖRÜ
Gizem Kırca

DİJİTAL İÇERİKLER EDİTÖRÜ
Tuğçe N. Gürsoy



-->
İLETİŞİM


INSTYLE SOSYAL MEDYA HESAPLARI
InStyle Türkiye Twitter
InStyle Türkiye Facebook
InStyle Türkiye Pinterest
InStyle Türkiye Instagram
InStyle Türkiye RSS



INSTYLE DERGİSİ


GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Bahar Kader
bahark@groupmedya.com

YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
Ceren Arseven
cerena@groupmedya.com

KREATİF DİREKTÖR
Sevil Ürel Özkan
sevilo@groupmedya.com

MODA DİREKTÖRÜ
Nazlı Kayran
nazlik@groupmedya.com

KONULAR EDİTÖRÜ
Eylül Solakoğlu
eyluls@groupmedya.com

STİL EDİTÖRÜ
Tuğçe N. Gürsoy
tugceg@groupmedya.com

GÜZELLİK EDİTÖRÜ
Mergim Özdamar
mergimo@groupmedya.com

GÖRSEL TASARIM VE BASKI HAZIRLIK
Özgür Çatal
onurc@groupmedya.com




REKLAM SATIŞ VE PAZARLAMA


REKLAM GRUP BAŞKANI
Gürhan Gezer
gurhang@groupmedya.com

REKLAM GRUP BAŞKAN YARDIMCISI
Funda Gökgündüz
fundag@groupmedya.com İsmail Küçük (Bölgeler)
ismailk@groupmedya.com

REKLAM GRUP DİREKTÖRLERİ
Deniz Toz
denizt@groupmedya.com
Nurol Ceylan
nurolc@groupmedya.com
Göktuğ Evren
goktuge@groupmedya.com

REKLAM DİREKTÖRLERİ
Nilüfer Araç
nilufera@groupmedya.com Yeşim Aksoy
yesima@groupmedya.com

REKLAM KORDİNATÖRÜ
Mehtap Yıldırım
mehtapy@groupmedya.com
Seyhan Erat
seyhane@groupmedya.com
Eren Enes (Bölgeler)
erene@groupmedya.com

EVENT VE ÖZEL PROJELER DİREKTÖRÜ
Ebru Döner
ebrud@groupmedya.com

EVENT VE PROJELER SATIŞ KOORDİNATÖRÜ
Gökhan Gülsoy
gokhan@groupmedya.com Melis Kayahan
melisk@groupmedya.com

REZERVASYON MÜDÜRÜ
Ender Parlar
enderp@groupmedya.com

REKLAM TEKNİK MÜDÜRÜ
Mesut Öztürk
mesuto@groupmedya.com




INSTYLE INTERNATIONAL

EDITOR IN CHIEF
Laura Brown

EXECUTIVE CREATIVE DIRECTOR
Rina Stone

DEPUTY CREATIVE DIRECTOR
Brian Anstey

EXECUTIVE MANAGING EDTORS
Patrick Moffitt
Lavinel Savu

INTERNATIONAL MANAGER
Natalie McCrea
INTERNATIONALCOORDINATOR
Roderic David

VP AND GROUP SALES DIRECTOR
Kevin Martinez

PUBLOSHER
Nina Lawrence

GROUP PUBLISHER
Patrick Connor




TIME INC. LICENSING AND SYNDICATION

SENIOR VICEPRESIDENT, STRATEGIC PARTNERSHIP
Jennifer Savage

DIRECTOR OF BUSINESS AFFAIRS
Tom Rowland

DIRECTOR OF LICENSING OPERATIONS
Richard Schnexider

CONTENT MANAGEMENT DIRECTOR
Paul Ordonez

BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER
Siobhan Mclntosh, Alexander Smith



TIME INC CORPORATE

CEO
Rich Battista

CHIEF CONTENT OFFICER
Alan Murray

EXECUTIVE VICE-PRESIDENTS
Leslie Dukker Doty, Lauren Ezrol Klein, Mark Ford, Greg Giangrande, Steve Marcopoto, Erik Moreno



YEREL SÜRELİ YAYIN

InStyle Dergisi'nin isim hakkı 1994'den beri Amerika'da yayınlanmakta olan InStyle'a aittir. Time Inc copyright 2014. Yapılan lisans anlaşması gereği GLOBAL 360 MEDYA VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş. tarafından Türkiye'de yayımlanmaktadır.

InStyle Amerika, İngiltere, Yunanistan, Rusya, Brezilya, Kore, Almanya, Avustralya, İspanya, Meksika, Tayland, Çin, Macaristan, Polonya, Çek Cumhuriyeti ve Romanya'da yayınlanmaktadır.

Yazı ve fotoğrafların tüm hakları InStyle dergisine aittir. Yazılı izin olmaksızın hiçbir şekilde yazı ve fotoğraflardan alıntı yapılamaz. Yayınlanan ilanların sorumluluğu ilan sahiplerine aittir.

InStyle Türkiye basın meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.




 



Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X