Lady Gaga Canlı Yayında Meditasyon Yaptı

Lady Gaga Canlı Yayında Meditasyon Yaptı Lady Gaga Canlı Yayında Meditasyon Yaptı Pinterest


 

Pazar günü Las Vegas'taki Route 91 Harvest Festivali'nde yaşanan silahlı saldırı ardından tüm ülkede büyük bir üzüntü yaşandı. Dün, Instagram üzerinden Amerika saati ile 15:30'da canlı yayında meditasyon yapacağının bilgisini veren Lady Gaga paylaştığı fotoğraftaki barış sembolü ile yaşanan dehşete gönderme yaptı.
 

Daha sonra Amerika saati ile 15:30'da Instagram'daki canlı yayınına katılan hayranlarıyla birlikte 20 dakika boyunca meditasyon yaptı. Lady Gaga canlı yayında zihinsel rahatlamanın öneminden bahsetti, nefes egzersizleri yaptı. "Kendimiz için bir süre huzurlu zaman geçirmemiz iyi olabilir." sözleriyle videoya başladı.
 

Videoya başlamadan önce meditasyon sırasında kullanacağı, onu sakinleştirdiğini düşündüğü mantraları paylaştı. "Eğer hepimiz huzurlu olursak, dünya daha huzurlu olur." sözleriyle canlı yayını noktaladı.

Canlı yayını kısa bir süre içinde Lady Gaga'nın Instagram hesabından izleyebilirsiniz.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X