Lady Gaga'nın Yeni Aile Üyesi

Lady Gaga'nın Yeni Aile Üyesi Lady Gaga'nın Yeni Aile Üyesi Pinterest


 

2017 Super Bowl'da sergileyeceği sahne performansını merakla beklediğimiz Lady Gaga'nın ailesine yeni bir üye katıldı. Yavru bir köpeğe sarılarak çekildiği fotoğrafı Instagram hesabında paylaşan Gaga, kucağındaki minik köpeği sahiplendiğini açıkladı. 30 yaşındaki şarkıcı, fotoğrafın altına "Aileye yeni bir üyenin katıldığını duyurmaktan gurur duyuyorum. Onu 4 yaşından beri en iyi arkadaşlarımdan biri olan Bo O'Connor'dan aldık" yazarak haberi paylaştı. Aileye katılan bu yeni üyeye henüz bir isim bulamadığını söyleyen Gaga, "Cowpig" ve "Moopig" isimleri arasında kaldığını söyledi. Taylor Kinney ile Lady Gaga çiftinin 2014 ve 2015 yılında evlat edindikleri Koji ve Miss Asia adında iki köpekleri de var.
 
 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X