Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

L’Oréal Paris Elseve ve Hande Erçel’den İstanbul’da Muhteşem Parti!

"Saçımı da hayallerimi de kestirip atmam." Hande Erçel

L’Oréal Paris Elseve ve Hande Erçel’den İstanbul’da Muhteşem Parti! L’Oréal Paris Elseve ve Hande Erçel’den İstanbul’da Muhteşem Parti! Pinterest

 

 

Saç Bakım ve güzellik trendlerinin öncüsü L’Oréal Paris Elseve, güzellik elçisi Hande Erçel ile birlikte, magazin ve cemiyet dünyasının ünlü isimlerini özel bir etkinlikle bir araya getirdi. Partide Hande Erçel’in yanı sıra Burcu Özberk, Şirin Ediger, Deniz Marşan, Hande Can,  Aleyna Solaker ve Gamze Erçel gibi isimler yer aldı.
 


L’Oréal Paris Elseve’nin hem saçında hem de hayallerinde sınır tanımayan kızlara #gitgidebildiginkadar dediği yepyeni uzun saç bakım ailesi “Dream Long” için 9 Temmuz Salı akşamı Klein Garten’da düzenlediği özel gecede, güzellik elçisi Hande Erçel ve magazin dünyasından birçok ünlü isim yer aldı.
 


L’Oréal Paris Elseve’nin uzun saç bakım ailesi “Dream Long” için düzenlenen etkinlikte Hande Erçel: “Hayallerinde sınır tanımayan kadınların yanında olan L’Oréal Paris Elseve ailesi ile bu akşam burada olmak benim için çok anlamlı. Ben hayallerimi hiçbir zaman kestirip atmadım, inandığım işlerin hep peşinden koştum. Buradan bütün güçlü kızlara da tavsiyem de hayallerinizin peşini bırakmayın. Dream Long gibi gidebildiğiniz kadar gidin” dedi.
Hande Erçel’in ev sahipliğinde geceye katılan davetliler,  uzun saçlar için tasarlanmış L'Oréal Paris Elseve Dream Long Ailesi ile hayallerindeki gibi sınırsız ve renkli bir akşamda doyasıya eğlendi.
 
Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X